KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848227
nr 1584 8227
Oidentifierad konstnär. "Tales of courtesan", monogramsignerad LA - 98. Olja på duk, bildmått: 52x52 cm, yttermått inklusive ram: 58,5x58,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:12:59
7/12 22:32:17
100 kr
8/12 18:14:43